search button
nlotv

Про нас

НЛО TV з’явився в ефірі українського телебачення у лютому 2012 року. Генеральний директор телеканалу – Іван Букрєєв.

НЛО TV - молодіжний телеканал, який транслює програми власного виробництва, найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу.

НЛО TV - це канал для молоді, яка прагне жити яскравим та цікавим життям.

Мовлення здійснюється у мережі Т2, в третьому мультиплексі, що забезпечує йому 80% ефірного покриття. Сигнал доступний на звичайний ресивер з емулятором з супутника Astra 4A (частота 12130 (envy) з кодуванням BISS.

Редакційний устав

 

Завантажити логотип: EPS JPG PNG

Зник улюблений канал? Без паніки! Пояснюємо як із цим жити і  куди підключитись!

28 січня 2020 року на медіа ринку України відбулось кодування супутникового сигналу —це означає, що канали, які входять до складу медіагруп, припинили безкоштовну трансляцію на території України. І тому у багатьох глядачів, які використовують безкоштовний супутниковий сигнал, зникли улюблені канали.

Прості способи повернути улюблений канал:

  1. Підключити супутникову тарілку до Екстра ТВ https://xtratv.com.ua/ru/firstconection і продовжувати перегляд через супутник.
  2. Купити приймач Т2 і ефірну антену для того щоб дивитися канали у цифровому ефірі. Провайдер «Зеонбуд» надає пакет із 32 телеканалів та місцевих телепрограм. В пакеті Т2 усі телеканали транслюються в SD якості.
  3. Підключитись до місцевого кабельного оператора. Для цього потрібно дізнатися, які оператори є у Вашому місті/області/районі, і подати заявку на підключення.
  4. Підключитись до платформи інтерактивного телебачення OLL TV https://oll.tv/ru/channels/449249
  5. Підключитись до IPTV. Потрібно дізнатися у Вашого інтернет-провайдера чи надає він послугу IPTV та залишити заявку на підключення.

Абоненти які вже платять за TV або вже є користувачами Т2 ніяких змін не відчують.

4 українські медіагрупи які закодували свій супутниковий сигнал: «Медіа Група Україна» («Україна», «НЛО TV», «Індиго»), «1+1 Media» («1+1», «2+2», ТЕТ, УНІАН, «Плюс плюс», «Бігуді»), StarLightMedia (СТБ, «Новий канал», ICTV, М1, М2, «оце ТБ») і Inter Media Group («Інтер», НТН, К1, К2, «Мега», «Піксель», Zoom, «Enter-фільм»).

Інструкція з налаштування супутникового приймача
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь