search button

«РОЗДОВБАЇ-3»: ДІВЧИНА З КУВАЛДОЮ (ФОТО)

Що відбувалося на зйомках третього сезону шоу «Роздовбаї».

Готовий до неабиякого видовища? Вже цієї суботи о 15:10 в шоу «Роздовбаї. Вибухова хвиля» ти побачиш, наскільки справедливим є твердження, що жінки - слабка стать. Героїня програми вирішила не церемонитися, не кокетувати, а одразу прийнялася до справи - у рубриці «Впихнути невпихуєме» виявила просто неймовірну силу.

Як це було? Перші приготування одразу дали зрозуміти - зараз буде жарко! Сильні чоловіки носили туди-сюди важку техніку, дівчатка-гримери намагалися приховати сліди пекучого сонця на обличчях учасників, а самі учасники із задоволенням потирали руки, передчуваючи трощення телевізорів, холодильників, мікрохвильових пічок і навіть рояля (який, за звичкою, виліз із кущів)! 

P8136023

P8136010

У палатці достатньо важко наводити марафет, але гример Інна знається на своїй справі

P8136035

Сержіо Куніцин хоч і вважає себе кажаном, але спеці також радіє не дуже

P8136025

P8136017

Зпам'ятайте цього парубка в синіх штанях!

P8136047

Оскільки за правилами рубрики учасник повинен розтрощити на дрібні шматочки техніку, що випала йому волею долі і режисера, а потім скласти її до маленької коробочки, передусім – безпека. Всім новоспеченим героям програми (відібраним на кастингу) видають захисні окуляри, рукавички і проводять інструктаж, мовляв, не поспішай, встигнеться. Щоправда, в тяжкій сутичці з технікою, кувалдою, ломом і бензопилою все ж без крові не обходиться. Як, приміром, сталося з нашою героїнею - Аною Мараулі, маркетинг менеджером Idea Leasing. 

P8136122

P8136126

Дівчина одразу знайшла спільну мову з ведучим;)

Коли ця тендітна блондинка з'явилася поруч з інвентарем, всі з якоюсь поблажливою зверхністю стежили за її діями. Але ось дівчина обирає кувалду, не роздумуючи (хоча пропонуються інструменти і трохи менше, і легше) замахується і з дивовижною легкістю (принаймні, так здається) б'є по телевізору. Чи варто говорити, що у всіх чоловіків, що знаходилися поблизу, просто відвисла щелепа?P8136026

P8136050

А от і переможець по життю!;) Засмаглий красень

P8136016

Ведучий програми Сержіо Куніцин теж не на жарт здивувався: «Просто вогонь! Знаєш, я думаю, що я б не зумів стільки разів підняти цю кувалду. Що творить!». І це при тому, що дівчина проробляла далеко не жіночу роботу на високій платформі (прекрасна стать зараз все зрозуміла)! 

P8136209

P8136143

P8136152

Перша кров. Все ж таки телевізор не плюшевий

P8136183

P8136189

Загалом, поки молоді люди збирали свої щелепи по кар'єру, учасниця закінчувала поратися з телевізором і з задоволенням поділилася враженнями: «Це круто! Адреналін зашкалює! Мені вже давно хотілося щось розбити, а домашньої техніки було шкода. Звісно, все це далеко не так просто, як здається. Крім того, що кувалда важелезна, так ще й туш на жарі плавиться. Тим не менш, я би зробила це ще раз, і ще, і ще! Без тіні сумніву!». 

P8136179

Чи вдалося Ані скласти роздовбаний телевізор до маленької коробочки - дізнаємося вже в ефірі. А зовсім скоро розповімо, які знаменитості брали участь в зйомках «Роздовбаїв-3»;).

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь