search button

ЯК ПІДКОРИТИ ГОПНИКА?

Інструкція з підкорення «серця пацана».

Нам постійно надходять листи. Ну, від ворожок і про спадщину від шейха, який хоче залишити її, варто лише написати номер картки та пін-код, теж часто, однак, в основному, від зацікавлених дівчат. Всі, як одна, намагаються дізнатися: як, ну як же «підчепити» Костиля, Дрона, Тайсона і Цезаря із «СишИшШоу»? Дівчатка, настав час прощатися з (ні, не з тим, про що ти подумала) секретами! Отже, спостерігаючи за життям хлопців та їхніх друзів, ми з'ясували, як можна підкорити красаву-гопника.

  • Найважливіше – не злякай. Немає такого гопника, який би не запідозрив тебе у підставі. Не бери на першу зустріч друга-мента, не вдягай вечірньої сукні і постарайся назавжди забути слова «квінтесенція, кадастр, колабораціонізм» (ми поки в словнику на «К» зупинилися) та інші. Але й не бійся – ці такі, що люблять, коли їх домагаються.
  • Ретельно продумай свій образ. Велика помилка – надягати спортивний костюм і кепарік. Гопники теж тягнуться до прекрасного, тож коротка джинсова спідниця, рожева кофточка і два хвостика на голові добре гармоніюватимуть з пачкою сємок в твоїй руці.
  • Слухай правильну музику, але в жодному разі не підспівуй! Це прерогатива (відразу забуваємо це слово) чоловіка.
  • Речі носи в кульочку. Так стильно, повір.
  • Говори мало і постійно смійся над його жартами, але філософські промови (ну, типу «а він хто такий по життю? Він їв з нами з одного болота?») слухай мовчки і серйозно, таке не кожен день почуєш.
  • Не заважай чоловікові працювати! І не треба ось цього «Вася, він же ще дитина, навіщо ти відібрав у нього телефон?!». Чоловік знає, що робить!

А взагалі, до кожного гопника потрібен особливий підхід, але сємки, великі груди і мовчазність підкорять будь-якого;)

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь