search button

ЗНАЄШ, ЯК ТРЕБА ХОДИТИ ДО ЛАЗНІ?

А герої «СишИшШоу» знають;)

Якщо ти вважаєш, що гопники не миються і крутяться постійно в районі свого району (так-так, це навмисне), то ти глибоко помиляєшся! Герої «СишИшШоу» не тільки намагаються влаштуватися на роботу, ходять в кіно і відвідують культурні заходи, а й не проти попаритися в лазні! От тільки роблять це Дрон і Костиль трохи по-своєму. І тобі радять:

1. Збираючись у лазню, не забудь улюблений кепарик. Його не можна знімати за жодних обставин і при будь-якій температурі.

2. Білі простирадла можна пов'язати навскіс, уявляючи себе давньогрецькими богами.

3. Головне – не захотіти бабу. Баба робить ай-яй-яй. Як говорить Дрон, треба чітко формулювати свої бажання.

4. «Немає диму без вогню» і «пиво без горілки - гроші на вітер», звісно, правдиві фрази, але піддавати жару в лазні за допомогою горілки не рекомендується.

5. Треба проводити інструктаж молодому поколінню – мовляв, хлопчик, в дитинстві в лазню треба ходити з мамою і з телефоном. Потім можна буде заробити;)

Бачиш, Дрон і Костиль придумали тобі і програму, і поради на випадок холодного зимового дня;) І не парся! Ну, в сенсі... Ти зрозумів;)

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь