search button

ЯК СКЛЕЇТИ ДІВЧИНУ?

Поради від казкових гопників.

Ми вже розповіли прекрасній статі, як можна зачепити гопника і вкрасти «серце пацана». Тепер настав момент істини і для хлопців. Гайда чіпляти бікс? Для цього тобі знадобиться: 1) сама бікса 2) впевненість у собі 3) трохи насіння і шарму 4) хитровидуманий план.

Припустімо, бікса в тебе вже є. Перейдемо до активних дій:

ShC_6747

План № 1. Відбий у ближнього свого

Такий варіант розвитку подій можливий лише за умови, що ти – дах. Якщо ти не один із ватажків і не вирішуєш всі найважливіші питання особисто, відбивати дівчину у корєша не добре – можуть бути жахливі наслідки. Але якщо ти, як і Дрон із «СишИшШоу», дуже важлива персона – тобі можна.

Отже, обери собі дівчину друга. Трохи спілкуйся з ними втрьох, потім запропонуй панночці себе як кавалера. Вона може трохи поламатися... Але тут в гру вступить твій друг, якого ти вже встиг технічно налаштувати проти дівиці. Вуаля – справа в капелюсі! Якщо не віриш, дивись сюди.

ShC_6740

План № 2. Заінтригуй романтичним побаченням

Всі дівчата люблять подарунки та залицяння. Немає грошей на подарунок? Придумай цікавий спосіб поспілкуватися! Наприклад, пиши їй записочки, підкладаючи в двері, і отримуй відповіді – ну дуже романтично. Дізнайся якомога більше про її смаки і її професію і вигадай щось до випадку. Ось як Костиль, який заради зустрічі з медсестрою і в бійку вплутався, і обличчя собі дозволив обпекти ...

Обережно! Такий план не спрацює, якщо ти з другом, який взяв на озброєння план № 1.

ShC_6774

План № 3. Дай себе звабити

Будь уважний до деталей. Якщо дівчина поруч з тобою поводиться, як розказано тут, – просто розслабся і отримуй задоволення. Вона вже твоя!

Ще більше романтичних лайфаків від казкових гопників в «СишИшШоу» по вихідних о 17:30 на «НЛО TV». Хай буде з тобою сила сємок!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь