search button

ТАНЦЮРИСТ, ЯКОМУ НІЧОГО НЕ ЗАВАЖАЄ

Амадор Лопес у програмі «Роздовбаї. Вибухова хвиля».

Ти вже роздрукував рецепт Олів’є, але все ще не знаєш, як зловити дику вівцю? Не переймайся –на допомогу поспішають «Роздовбаї-3». У шостому випуску ведучі Сержіо Куніцин, Машенька та Ігор приготували для тебе масу корисних експериментів.

Так, роздовбаї з'ясували, чи можна швидко почистити картоплю за допомогою йоржика і дрилі, як зібрати мобільну економну гармату, спробували навчитися ходити по воді... Крім того, провели небезпечні, але вкрай актуальні досліди. Наприклад, дізналися, що горить швидше: бензин, розчинник чи рідина для розпалювання багаття, а тож перевірили, чи реально відкрити консервну банку, якщо під рукою немає консервного ключа.

Щоб не забути потрібні навички, радимо переглянути випуск, в якому, до речі, взяв участь один із найяскравіших і колоритних танцюристів і хореографів України Амадор Лопес;)

DSC_7115

DSC_7138

DSC_7142

DSC_7159

DSC_7180

DSC_7191

DSC_7200

Нагадаємо, що цієї суботи в тебе будуть «отходняки», тому «Роздовбаї. Вибухова хвиля» повернуться в ефір через пару тижнів;)

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь