search button

НА НЛО TV СТАРТУЄ НОВИЙ СЕЗОН СЕРІАЛУ «СИШИШ ШОУ»

19 вересня на телеканалі НЛО TV стартує вже третій сезон улюбленого серіалу про життя «тіпочків з району» «Сишиш Шоу». Дрон, Костиль, Тайсон і Цезар повертаються на екрани, але вже в іншій ролі!

19 вересня на телеканалі НЛО TV стартує вже третій сезон улюбленого серіалу про життя «тіпочків з району» «Сишиш Шоу». Дрон, Костиль, Тайсон і Цезар повертаються на екрани, але вже в іншій ролі!

У новому сезоні відбулося багато змін: по-перше, проект трансформувався зі скетчкому в ситком, по-друге, поповнився акторський склад, а по-третє, кардинально змінилася сюжетна лінія. Третій сезон серіалу називається «Сишиш Шоу. Бар». Звичні глядачеві герої Дрон (Андрій Бурим), Костиль (Дмитро Нєжельський), Цезар (Фелікс Аброскін) і Тайсон (Дмитро Соловйов) потрапляють в нові обставини.

За сюжетом, Дрону в спадок дістається бар, яким він збирається керувати, розділяючи цю важливу місію зі своїми беззмінними товаришами. Незважаючи на те, що ще зовсім недавно Дрон і Костиль «чіпляли» на лавочці «чікс», заманюючи їх сумнівного звучання компліментами, а Тайсон і Цезар торгували жіночою білизною і намагалися «відлиняти» від поліції за свої витівки, всі четверо швидко вжилися в роль і уявили себе рестораторами. Тепер їм доведеться попотіти, щоб не виставити себе на посміховисько і «відповісти на пацана».

Крім нової назви і обставин, в «Сишиш Шоу. Бар» нарешті з'являться постійні жіночі ролі – адміністратор закладу Анна Францівна (грає Віра Мазур-Зіневич) і офіціантка Оля (Ліза Бакуліна). Звісно, з появою прекрасної половини в кадрі, логічно, що в ситкомі з'являться любовні лінії. А ось хто з ким буде крутити шури-мури - поки що секрет, дізнаватися доведеться з серіалу.

 

На телеканалі НЛО TV «Сишиш Шоу. Бар» виходитиме з понеділка по п'ятницю о 21:00. НЛО TV – це їхній район!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь