search button

«Сімпсони» та «Сім’янин» – нові сезони тільки на НЛО TV!

Нові «Сімпсони» та «Сім’янин» – з 13 листопада тільки на НЛО TV!

«Єдине, що важливо у житті – бути популярним». Це відомий вислів героя анімаційного ситкому  «Сімпсони» Гомера Сімпсона, котрого визнали найпопулярнішим персонажем кіно- і телеіндустрії останніх 20-ти років (за версією журналу Entertainment Weekly). Крім того, що «Сімпсони» стали популярними, вони ще й передбачили майбутнє – наприклад, перемогу Дональда Трампа на виборах. А 13 листопада відбудеться ще одна знакова подія – прем’єра нового 28-го сезону «Сімпсонів» на НЛО TV.

 

У новому сезоні «Сімпсонів» глядач перенесеться в минуле – в дитинство містера Бернса. Вийде дізнатися, що зробило його таким, яким він є зараз. Крім того, разом з улюбленою сімейкою Сімпсонів можна буде побачити Кубу (Гавану), коли дідусь захворіє і вирішить довірити своє здоров'я тамтешнім лікарям. Звісно, не обійдеться без політики, диванних жартів і кумедних пародій на класику і передові технології.

 

На НЛО TV новий сезон «Сімпсонів» виходитиме з українським дубляжем по неділях о 22:00.

 

Але на цьому приємності не закінчуються. Разом із «Cімпсонами» на НЛО TV також стартує прем’єрний сезон анімаційної комедії «Сім’янин». У 15-му сезоні мова й досі йде про життя та пригоди сімейки Гріффінів, але під новим соусом. Пітер знову продовжуватиме дивувати своїми «геніальними» ідеями, Кріс посилено займеться бейсболом, а Куагмайр втратить роботу. Ще більше чорного гумору, іронії, сарказму і пародій на сучасне суспільство. На НЛО TV новий сезон ситкому «Сім'янин» виходитиме щонеділі о 22:30 з українським дубляжем.

 

Нові «Сімпсони» та «Сім’янин» – з 13 листопада тільки на НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь