search button

Топ-5 дуже дивних пам'яток

Можливо, коли-небудь, ти поїдеш саме до них.

Світ багатий на різноманітні пам'ятки, але зустрічаються і такі, які з упевненістю можна віднести до розділу «дивні». Ми знайшли 5 таких. Можливо, коли-небудь, ти поїдеш саме до них.

 

 

1. Веселий цвинтар, Румунія

 

Ось через таке кладовище точно не страшно ходити, щоб скоротити шлях. А все тому, що надгробки зроблені у яскраво-синіх тонах, а замість фотографій, на могилах намальовані карикатури, характерні тому роду діяльності, якою займалася людина за життя. Така пам'ятка знаходиться у селі Сепинца.

 

 

2. Кархендж, США

 

Це точна копія того самого Стоунхенджа, щоправда, побудований він зі старих автомобілей, покритих фарбою. І це зробили не інопланетяни, а звичайний автомеханік Джим Реіндерс в пам'ять про свого батька. Цю пам'ятку варто шукати у штаті Небраска.

 

 

3. Метро Стокгольма

 

Можна сказати, що це не тільки метрополітен, але й ще і художня галерея. Немає сенсу описувати, просто подивися фотографії! А ще краще, купуй квитки і прямуй у Стокгольм, щоб насолодитися цією красою.

 

 

4. Антідіснейленд, Великобританія

 

Один художник на ім'я Бенксі вирішив створити антипод Діснейленду. Можна сказати, що йому це вдалося, тому що інсталяції досить дивні і похмурі. Там навіть можна знайти перевернуту карету з мертвою Попелюшкою!

 

 

5. Райдужне село, Тайвань

 

Що роблять художники, коли їм здається, що їх село недостатньо барвисте? Вони беруть пензлі та фарби і розмальовують його! Саме так і зробив 86-річний Хуану Юн-Фу.

 

 

Ще більше дивних і цікавих пам'яток ти можеш побачити у шоу «Латиноамериканський Чекін» на НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь