search button

Топ-5 найнебезпечніших міст світу

Сюди точно не варто їхати

Калі, Колумбія

 

Незважаючи на те, що місто дуже красиве, потрібно 100 разів подумати, перш ніж туди поїхати. У місті діє не одне бандитське угруповання. Вони наводять страх на все місцеве населення. А кількість вбивств за статистикою становить 83 на 100000 чоловік.

 

 

Карачі, Пакистан

 

Цей мегаполіс є другим у світі за кількістю населення, але так само він є одним з найнебезпечніших міст для туристів. Карачі відомий політичною та кримінальною нестабільністю і постійними конфліктами між терористичними угрупованнями, які займаються викраденнями людей, збройними нападами і вбивствами.

 

 

Детройт, США

 

У 2013 році це місто визнали найнебезпечнішим в Америці. За статистикою на 100 000 чоловік припадає 2 072 побоїв і 45 вбивств.

 

 

Багдад, Ірак

 

Після війни економіка і інфраструктура країни були повністю зруйновані, внаслідок чого місто загрузло у злочинах і тероризмі.

 

 

Сьюдад-Хуарес, Мексика

 

Його називають світовою столицею вбивств. Це небезпечне місто, в якому не діють закони, а процвітають жорстокість і вбивство. Поліція тут абсолютно безправна і корумпована. Хоча, за даними статистики, є надія на поліпшення ситуації.

                                                                                                                                                                                 

 

Дивись «Латиноамериканський CHECK-IN» щосуботи о 13:00 на НЛО TV!

 

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь