search button

Новорічні традиції Латинської Америки

Особливо круті в Аргентині

Якщо тобі набридли такі традиції, як: написати бажання на папірці, підпалити й висипати попіл у шампанське, ми поспішаємо тебе заспокоїти! Ведучі програми «Латиноамериканський CHECK-IN» повернулися в Україну не з порожніми руками, а з цікавими історіями та традиціями. І ми розповімо, перш за все, про новорічні.

 

1. В Аргентині в останній робочий день року службовці викидають у вікно всі календарі, непотрібні документи і бланки. У цей день всі офісні квартали країни вкриті не білим снігом, а папером А4.

 

Хвилинка поганого гумору: Аргентинські діти 31 грудня ліплять не сніговика, а ватман.

 

 

2. У Бразилії в Новий Рік на пляжі запалюють тисячі свічок, а жінки в красивих сукнях кидають в океан пелюстки квітів.

 

 

3. В Еквадорі кожна сім'я робить опудало зі старого одягу та речей, потім вони пишуть так званий заповіт, де вказують усі негаразди, які відбулися з ними в цьому році. Після того, як сім'я зробила все вище перераховане, вони засовують цей заповіт за пазуху опудала і рівно опівночі підпалюють.

 

 

4. У Перу свято вірять, що якщо людина в новорічну ніч встигне обійти свій квартал з валізою в руках, у новому році на неї чекає захоплива подорож.

 

 

5. Звичайно, спірне питання щодо того, чи можна віднести Кубу до Латинської Америки, але їх традиція доволі цікава, тому ми вирішили про неї розповісти. Ти знав, що на Кубі куранти б'ють тільки 11 разів, замість 12?! Справа у тому, що годиннику дають відпочити й зустріти Новий Рік разом з людьми. А ще кубинці наповнюють келихи чистою водою і виливають її опівночі у вікно, разом з тим бажаючи один одному, щоб Новий Рік був таким чистим, як ця вода.

 

 

Сподіваємося, що ці традиції будуть тобі цікавими, і ти обов'язково щось з цього спробуєш. А якщо хочеш дізнатися більше про Латинську Америку, дивись шоу «Латиноамериканський CHECK-IN» щосуботи о 13:00 на НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь