search button

Гаряча прем'єра на НЛО TV: тревел-шоу «Азійський check-in»

З 10 лютого по суботах о 09:00 на телеканалі НЛО TV

Сьо Косугі сказав: «Двадцяте століття було століттям Європи, XXI століття – це століття Азії». Ми не могли проігнорувати слова відомого актора, режисера і майстра бойових мистецтв, і відправили знімальну групу в подорож країнами Азії. І вже 10 лютого о 09:00 на телеканалі НЛО TV відбудеться прем'єра тревел-шоу «Азійський check-in».

 

«Азійський check-in» – це продовження циклу про подорожі (слідом за «Єврочекіном», «Американським check-in» і «Латиноамериканський check-in»), ведучими якого стали Андрій Прєдєлін і Дмитро Ворожко. Ведучі і команда «Азійського check-in» відвідали Шрі-Ланку, Індію, Таїланд, Малайзію, Індонезію, В'єтнам, Лаос, Камбоджу і Гонконг.

 

«Тревел-шоу – один із наших улюблених жанрів, особливо, коли давно не був у відпустціJ. Так, у нас немає таких значних бюджетів, як у деяких конкурентів, так, хлопці не зупиняються в розкішних готелях і апартаментах, але у нас є куди більш важливі аргументи. Це драйв і правда – ведучі покажуть справжнє життя країн, в яких побували, без крайнощів розкоші і копання в сміттєвих баках», – директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

 

У кожному з популярних туристичних напрямків, що відрізняються спекотним кліматом і відносно низькою ціною, ведучі знаходили пам'ятні особливості, а іноді навіть потрапляли в делікатні ситуації:

 

«У нас жодна поїздка не обходиться без пригод, але такої швидкості, з якою вони почалися в Азії, не очікував ніхто! У першій же країні місцевий водій зірвав нам знімальний день, запізнившись на шість (!!!) годин. В цей же день майже вся знімальна група відчула на собі особливості впливу місцевої їжі на європейські шлунки. А на довершення процесу одного з ведучих не випустили з країни, вважаючи, що не можуть поставити візу в паспорт, в якому залишилося мало вільних сторінок. І все це на тлі того, що Шрі-Ланка, з якої ми починали, була далеко не найбільш проблемною країною за нашими мірками», – продюсер шоу Станіслав Котляр.

 

 

Дивіться шоу «Азійський check-in» з 10 лютого по суботах о 09:00 на телеканалі НЛО TV. Буде гаряче!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь