search button

Топ шокуючих азійських законів

Неймовірно, але факт.

Азія славиться не тільки смачною (але незвичайною) їжею, дешевими неякісними товарами і мініатюрними миленькими дівчатами. Представляємо ТОП дивних і навіть шокуючих законів східних країн.

 

1. Не можна наступати на монети в Таїланді. Ставати на зображення короля — неповага по відношенню до монарха, за яку передбачене тюремне ув'язнення.

 

 


2. У штаті Біхар на півночі Індії того, хто посміє прибрати за коровою її послід, відрубують руки. Можете собі уявити, які аромати стоять в тих краях.

 

 


3. У Гонконзі дружина, якій зрадив чоловік, може убити його, але за однієї умови - розправу вона повинна зробити голіруч, без зброї. Що стосується коханки чоловіка, то її можна вбити чим завгодно.

 

 


4. Перебуваючи в Китаї, захочеться подивитися на голих жінок — будь ласка. Але не дай бог дивився на голі ноги одягненої жінки. Це в Китаї вважається грубою образою і карається декількома днями в'язниці.

 

 


5. Рятувати потопаючу людину в Китаї також протизаконно, оскільки це є втручанням в її долю.

 


Дивись АЗІЙСЬКИЙ CHECK-IN на НЛО TV і заряджайся енергіями Сходу!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь