search button

Армія корейських клонів атакує!

Коли надихнулися овечкою Доллі.

Здавалося, що тема з клонуванням заглохла після успішної спроби з овечкою Доллі в 1997 році. Тоді в більшості країн  заборонили подібні досліди над багатоклітинними організмами і стало ясно, що армію живих клонів створити не вдасться.

 


Але Південна Корея — країна не звичайна. Там вже зараз лояльне ставлення законодавства і технології дозволяють клонувати свого домашнього улюбленця за символічних 100 000 баксів. Відсоток невдалих спроб поки все ще високий, а «невдалих» собачок і кішечок утилізують. Однак черга за цією послугою виросла чимала, і у бізнесу є всі передумови до розвитку.

 

 

 


Втім, не варто забувати, що особистість улюблинця може відрізнятися від «оригінальної версії», так як навіть однояйцеві близнюки, що мають 99-відсотковий збіг генома, мають різні характери.

 


Пиши в коментарях яких відомих близнюків, які могли б виявитися клонами, ти знаєш! І вмикай у суботу о 8:00 АЗІЙСЬКИЙ CHECK-IN на НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь