search button

Прокляття Гаррі Поттера

Як Обраний впливає на вимирання кількох видів.

Одним із символів вигаданого Всесвіту, де мешкає Гаррі Поттер в романах Джоан Роулінг, є Гедвіга — полярна сова, улюбленець головного героя книги. Популярність книг про Обраного і вихід фільмів за романами британської письменниці вплинули на скорочення популяцій диких сов в Індонезії. Це явище охрестили «прокляттям Гаррі Поттера».

 

 

 

Аналіз ринку показав, що до початку 2000-х років, коли в Індонезії з'явилися перші книги про Гаррі Поттера, сови фактично були відсутні на пташиних ринках, і не користувалися популярністю серед покупців. Зараз ситуація змінилася, і за останні роки показник продажів виріс в дев'ять разів.

 

Природоохоронців турбує те, що так багато сов забирають з місця існування. Зараз в Індонезії лише один вид птахів знаходиться під охороною. Активісти хочуть це змінити, щоб зняти з пернатих «прокляття Гаррі Поттера».

 

Заводь пацючків, а не полярних сов, і заряджайся з НЛО TV! А про інші таємниці світу кіно дізнаєшся в програмі «Про кіно на НЛО» щонеділі!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь