search button

5 звичок дурних людей

І що потрібно робити, аби не здаватися дурнем.

Як ти виглядаєш в очах оточуючих? Думаєш, вони вважають тебе розумником або дурником? Читай, які звички притаманні дурним людям і якщо знайдеш щось про себе — намагайся скоріше позбутися.

 

 

Звичка 1. Збирати джерела думок замість джерел фактів


Одна бабця сказала, що язик до Києва доведе. Тому в епоху рекордної доступності фактичних даних ледачі дурні все ще надають перевагу судженням сусідки, а замість вивчення технічних характеристик потенційної покупки ведуться на хвалебні відгуки про товар, написані ботами.

 

 


Звичка 2. Зупинятися після перших отриманих результатів


Перші асоціації, що лежать в основі найбанальніших жартів; перші серйозні стосунки, що призвели до вагітності; перша успішна співбесіда, після якої кандидат забиває на пошуки більш перспективного варіанта, — ознаки того, що людина ніколи не підніметься вище сірої маси і проведе все життя в жалюгідних спробах довести самому собі, що це все-таки йому вдалося.

 

 


Звичка 3. Ставити суспільне вище особистого


Первинна особистість, потім сім'я, потім локальна група, а вже потім церква і Всесвітня асоціація кінного спорту. Сваритися з друзями через їхню недостатню толерантность до національних меншин чи розлучатися через виявлену різницю в політичних поглядах — так само безглуздо, як всерйоз вважати, що всі люди в світі повинні розділяти твої принципи.

 

 


Звичка 4. Прагнути завжди мати розумний вигляд


Здаватися — не означає бути. Розумний не боїться мати дурний вигляд: у нього-то є докази власного розуму. Самоіронію у недалеких людей замінює величезне чутливе его, і його межі легко порушити будь-яким необережним словом або дією. При цьому з правилом «мовчи, за розумного зійдеш» жоден егоцентричний дурень не знайомий.

 

 


Звичка 5. Надавати перевагу простим аналогам складних слів


Стислість — сестра таланту, годі й казати. Але використання сленгу, всяких там «прив» і «пліз», явно не відповідає статусу освіченої людини. Потужний і широкий слог навпаки, залишає за співрозмовником приємну ауру інтелектуала.

 

 

 

Та й врешті-решт, перевірити власну ерудицію ти завжди можеш в розділі «Тест» на сайті НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь