search button

2 правила які назавжди змінять твоє особисте життя

Те, що дійсно важливо знати.

Забудьте все статті, думки, поради щодо стосунків і сексу. Якщо ви вже навчилися цілуватися — цього достатньо. Інформації може бути багато, але чи працює вона в реальному житті? Існує всього 2 правила: дуже простих і однаково головних. Вони підійдуть і чоловікам, і жінкам. А ті, хто не знайомий з ними, будуть продовжувати витрачати час, гроші і нерви.

 

 

Правило перше. У стосунках має бути легко

 


Легко має бути з самого початку. З перших хвилин. Людина, з якою відразу ж відчуваєте себе як старі знайомі, підходить вам більше тієї, яку треба обходити роками. Хлопчина, з яким ви через п'ятнадцять хвилин готові усамітнитися в туалеті торгового центру, краще того, кому ви сім років писали листи без відповіді. Дівчина, яка відразу проявляє до вас інтерес, краща за неприступну красуню, яку треба звозити на Багами.

 


Просто — значить добре. Складно — значить погано. Це аксіома. Не треба її доводити. Взагалі нічого не треба в стосунках доводити за свій рахунок. Не треба нікого домагатися, ні під кого підлаштовуватися і ні за ким бігати. Зробивши це один раз, ви будете робити це щодня, а у відповідь бачити тільки примхливу незадоволену морду. Якщо відразу не заладилося, не загорілося — не тягніть кота за хвіст. Значить, не ваша людина. Складні стосунки годяться тільки для тих, кому нудно і у кого багато вільного часу. Всім іншим ці страждання тільки псують нерви.

 

 


Не варто вивозити складні стосунки на собі. Стосунки, в яких ви тільки й робите, що витанцьовуєте під чиюсь дудку, — принизливі. Рано чи пізно ліміт вашого терпіння вичерпається. Не давайте себе втягнути в складні відносини.

 

 

Правило друге. Стосунки мають приносити радість

 


Це твердження теж не потребує доказів. Як тільки стосунки перестали приносити радість, а стали приносити гидоту, припиняйте це явище на корені. Чи не звикайте до розбірок, сліз і биття посуду. Залиште довгі розмови, докори, взаємні звинувачення. Це не нормально! Тільки-но з відносин йде радість — вони стають марними. Здавалося б, куди простіше.

 


Але ж багато людей роками жують сіно своїх образ. Вони займають свій мозок непотрібними розбірками. Зраджують і потім попадаються. Не треба цього робити! Як тільки ви розумієте, що ваші слова віднімають радість — закрийте рот. Починаються розбірки — йдіть. Якщо людина хоче лише звинувачувати і дорікати — не дозволяйте насадити вам почуття провини.

 

 


Стосунки потрібні для радості. Всі інші відносини «заради дітей», «тому що всі так живуть», «за звичкою», «тому що без неї ще гірше» можна просто взяти і віднести на смітник.

 

Щоб дізнаватися новини першим, підписуйся на НЛО TV у соцмережах Instagram,  Telegram та Facebook!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь