search button

Як перестати ненавидіти понеділки?

Які ж ми щасливі йдемо з роботи/ школи/ універу у вечір п'ятниці. Вихідні пролітають як один момент і раптово приходить він — понеділок.  І кожен його ранок починається з нецензурщини та тяжкого стану бездонного дна. Вилізти з-під теплої ковдри  — місія  нездійсненна і ти нервово переставляєш будильники, благаючи всесвіт відмінити роботу, школу навчання.

 

НЛО TV пропонує тобі ознайомитись, з нашою теорією про те, як середньостатистична особистість вирішила вчасно прокинутись у понеділок. 

 

 

1. На календарі ще неділя, на годиннику 21:00 і ти вже в ліжку. Аби точно не проспати ставиш 5 будильників, перевіряєш усі соц. мережі. Ой, який милий котик. Треба терміново відіслати цей смішний відос друзям. Переписуєшся з другом, смієшся над усілякими приколами, які він тобі відправляє. Дивишся на час — 3:00. Дідько! Усе, спати.

 

2. Будильник № 1: 6:30. Будь-яка реакція відсутня. Ти спиш мертвим сном. Ледь чути стогін розпачу.

 

3. Будильник № 2: 6:45.  Згадавши, як предки називали собачку жіночого роду, невпевнена рука вилізла з-під ковдри і вимкнула будильник. Ти ще усе встигаєш, навіть поснідати.

 

4. Будильник № 3: 7:00. Ниття, склиглиння, розпач, спроба зняти ковдру з голови. Розуміння, що у кімнаті до біса холодно провокує заховатися назад. Вирішуєш, що сніданок  — не такий вже й важливий.

 

5. Будильник № 4: 7:15. Мозок починає вигадувати супер-історії як відмазатися від пар, роботи, школи. Розумієш, що всі варіанти не спрацюють. Згадуєш, що у тебе є ще один будильник. Даєш собі обітницю, що о 7:30 встанеш і почнеш збиратися.

 

6. Будильник не задзвенів: 8:40. Совість тебе змушує відкрити очі, ти дивишся на годинник, розумієш, що ти у величезній принаді Кім Кардашьян. Одягаєш перше, що трапляється під руку і летиш як Флеш на максималках, постійно матюришся собі під ніс і ненавидиш цей клятий понеділок!

 

І знаєте, яка наша відповідь на найважливіше запитання, як перестати ненавидіти понеділки? Ніяк.

 

Щоб дізнаватися новини першим, підписуйся на НЛО TV у соцмережах Instagram,  Telegram та Facebook!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь