search button

Як пережити сесію? 5 корисних порад

Поради,як пережити сесію без стресу та перездач

Вже за кілька днів грудень – місяць різдвяних ярмарок, новорічної метушні та очікування свят. Але для студентів це ще й початок найстрашнішого – сесії. Як пережити цю пору і вижити? Ми спробуємо допомогти!

  • Зроби шпори. «Серйозно?», з сарказмом скажеш ти, але це дійсно допоможе. Навіть якщо ти добре знаєш предмет, можна розгубитися через нерви та нічого не згадати. Якщо ти впевнений на 100%, що не зможеш списати, ти хоча б щось вивчиш, поки будеш писати ці шпори

 

 

  • Орієнтуйся в матеріалі. Навіть якщо ти прийшов зі шпорами, треба розуміти, де що шукати. Бо якщо у тебе 100500 питань та аркушів, це буде повне фіаско!

 

 

  • Випий заспокійливе. Якщо ти любиш понервувати та, замість навчання та сну, просто сидиш та панікуєш, краще випити щось від нервів. Так ти матимеш більше часу на корисні справи

           Р.S. Уважно читай інструкцію до будь-яких ліків

 

 

  • Трошки поспи. Так, ми розуміємо, що не завжди є можливість, і може бути декілька іспитів в один день, але якщо ти будеш дуже втомлений, то не зможеш відповісти й на легкі запитання, де потрібна тільки логіка, а не точні знання (так-так, таке буває)

 

 

  • Багато їж. Твій мозок теж потребує харчування. Якщо на увесь стрес від сесії додати ще й голод, тобі буде у 2 рази важче.

 

 

Сподіваємося, що наші поради тобі знадобляться. Вчись гарно :) 

 

Щоб дізнаватися новини першим, підписуйся на НЛО TV у соцмережах Instagram,  Telegram та Facebook!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь