search button

Що повинно бути у вашій аптечці?

Якщо ваша аптечка ще не сформована, ми допоможемо!

Ми часто забуваємо про важливі аспекти нашого життя. Наприклад ,чи є у вас вдома аптечка? Чи зможете ви обробити рану чи якось вплинути на серцевий напад? Ось і ми не впевнені, тому читайте далі, що повинно бути у вашій аптечці!

 

1.Засоби, щоб обробити рану

Перекис водню, бинт, вата, йод, пантенол – це все повинно бути у вашому арсеналі, на випадок поранення. Це може здатися  дурницею, але навіть в маленький поріз можна занести інфекцію, а це вже не жарти.

 

2.Собренти

На випадок отруєння чи потрапляння в організм токсичних речовин, вам треба мати препарати, які абсорбують негативні речовини: вугілля, мезим, лінекс. Це теж дуже важливо, адже при отруєнні з організму виходять не тільки шкідливі речовини, а й корисні. Тому важливо вчасно приймати ліки.

 

 

3. Знеболювальні препарати

Ліки від болю теж зайвими не будуть, тому не варто ними нехтувати. Вам знадобиться ібупром, нурофен, анальгін. Також, окрім болю, ці ліки підійдуть при високій температурі.

 

4.Протиалергенні препарати

Вже зовсім скоро потепліє, а це означає, що ваша алергія повертається. Тому не забудьте про ліки.

 

5. Від серцевої недостатності

Навіть якщо у вас немає проблем з серцем, вам варто придбати валідол. Тому що серцевий напад може прийти раптово, а препарати можуть навіть врятувати життя ще до приїзду швидкої.

 

Дивіться наш новий серіал «Швидка» з 18 березня на НЛО TV!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь