search button

Що не треба робити до приїзду швидкої

Що ні в якому разі не треба робити до приїзду щвидкої допомоги.

Ми вже знаємо, що треба мати в аптечці та що робити до приїзду швидкої. Але нумо поговоримо про те, що ні в якому разі робити не варто!

 

1.Вправляти переломи

Якщо у вас є підозра на перелом  чи навіть явний відкритий перелом, ні в якому разі не варто намагатися це виправити власноруч. Краще – нічого не чіпати і, якщо це можливо, закріпити руку у горизонтальному положенні, щоб вона не висіла вниз. Але краще якомога швидше дістатися до лікарні.

 

 

2. Намагатися дістати щось з поранень

Якщо ви розбили тарілку чи ще щось, і у вас у рані можуть бути уламки – ні в якому разі не можна намагатися дістати їх! Краще накласти слабку пов’язку, щоб уникнути потрапляння інфекцій та чекати на спеціалістів.

 

3. Не можна переносити людину після аварій/завалу

Якщо людина має якісь травми та знаходиться в автомобілі чи під завалом і немає ризику вибуху, то краще її не чіпати та чекати на приїзд рятувальників та швидкої.

 

4. Не вживати невідомих ліків

Також не треба пити ліки, якщо ти не впевнений, яке вони мають призначення, це може погано закінчитися. Краще почекати приїзду лікарів, які можуть надати кваліфіковану допомогу.

 

 

І не пропусти прем’єру серіалу «Швидка» на каналі НЛО TV!

 

Щоб дізнаватися новини першим, підписуйся на НЛО TV у соцмережах Instagram,  Telegram та Facebook!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь