search button

НЕінтерв‘ю скелета Костіка з серіалу «Швидка»

Життя і ціль одного маленького скелета.

[Початок інтерв‘ю з‘їла собака]

 

Костя, коли Ви зрозуміли, що Вам цікава тема медиків і взагалі медицина?

Це довга історія. Ще в школі я почав займатись легкою атлетикою. Бігав за район, область. В 11 класі вирішив поступити в інфіз. Але дорогою на вступний іспит до мене підбіг дворовий тер‘єр, схопив мою праву малу гомілкову кістку та зник з нею у кущах. Про інфіз та біг довелось забути. А поступити вирішив у Богомольця на патологічну анатомію. Ось там і зрозумів, що медицина – моє, рідне.       

 

Як Ви потрапили в серіал «Швидка»?

Тут все просто. Коли ми закінчували зйомки нового сезону «Куратори», мені зателефонував Ваня [Іван Букрєєв, директор телеканалу НЛО TV] і запропонував знятись в новому серіалі. Я почитав сценарій першої серії [добре, що не другої] та одразу погодився.

 

Як Вам працювати з іншими акторами серіалу?

Ой, тьфу-тьфу [тричі стукає по черепу] мені щастить з командами. В «Кураторах» все було супер і тут не гірше. Єдине, з Геною [Генадій Василенко, грає Шульгу] не завжди знаходимо спільну мову. Як актор він крутий, але, знаєте, двом альфачам на одній території важко ужитися. Але на робочий процес це не впливає, ми ж обидва в першу чергу профі.  

 


 

Як проводите час між зйомками?

Люблю кататися автостопом. Правда, через зовнішній вигляд доводиться частіше йти по дорогам, а не їздити – водії у нас надто полохливі, особливо вночі. Ще вивчаю некромантію, так, для душі.

 

У Вас є якісь фобії чи «таргани»?

Чого боюсь? Хм, напевно, термітів і дятлів. Страшно уявити, що хтось може влаштувати всередині тебе будиночок або шукати в твоєму черепі комашок на обід. А «тарганів» у мене немає. Якось вони намагалися залізти мені в голову, але одразу випали.

 

Хто з персонажів «Швидкої» Вам імпонує?  

Мені подобається Рита. Згоден, зараз вона здається маленькою беззахисною дівчинкою в команді загартованих роботою парамедиків. Хтось їй навіть співчуває. Але повірте, сценаристи заклали в неї не лише друге дно, але й кілька потайних кишеньок. Скоро вона вийде з тіні Шульги і в її руках буде… Загалом, самі побачите.   

 

Скажіть, а кому зараз належить Ваше серце? Чи Ви у пошуку?

Вже 8 років моє серце належить київській кунсткамері. А якщо ви про стосунки, то зараз я зустрічаюсь з однією молодою актрисою. Чи це серйозні стосунки – час покаже. Нещодавно ми взяли з притулку котика. Вона взагалі хотіла собаку, але щось у мене з «друзьямі человєка» не виходить дружити.   

 

Кого б Вам ще хотілось зіграти?

Як актор, мрію зіграти Йоріка [череп блазня Йоріка, «Гамлет»]. Це дивовижний персонаж. В ньому є глибина та драма. Ще дуже хотілося б зіграти у другій частині «Труп нареченої» [мультфільм Тіма Бартона]

 

Топ-3 улюблених фільмів або серіалів.

«Жах перед Різдвом» – щоб налаштуватись на новорічні свята. «Ходячі мерці» – це ж сучасна класика, Карл! Та «Вмираю зі сміху» – кращий серіал про американських стендап-коміків 70-х.

 

Щоб дізнаватися новини першим, підписуйся на НЛО TV у соцмережах Instagram,  Telegram та Facebook!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь