search button

5 мінусів соцмереж

Соціальні мережі – тема, яка викдикає різні думки. Деякі вважають, що це дивовижний інструмент, а інші стурбовані впливом, який він чинить на життя та розвиток суспільства. Багато людей використовують сайти та соціальні медіа як для роботи, так і для задоволення. У використанні соціальних мереж спочатку бачиш лише позитив, але ми знайшли п’ять мінусів, які впливають на твоє життя.

Соціальні мережі – тема, яка викликає різні думки. Деякі вважають, що це дивовижний інструмент, а інші стурбовані впливом, який він чинить на життя та розвиток суспільства. Багато людей використовують сайти та соціальні медіа як для роботи, так і для задоволення. У використанні соціальних мереж спочатку бачиш лише позитив, але ми знайшли п’ять мінусів, які впливають на твоє життя.

Цілком таємно

Не всі у XXI столітті замислюються про негативні наслідки наявності облікових записів у соціальних мережах, але прості речі, такі як неправильне налаштування конфіденційності, можуть мати погані наслідки.

Це лише жарт

Кібер-знущання може стати глобальною проблемою, оскільки люди не можуть на нього ефективно реагувати. Єдиний спосіб зупинити хулігана – повідомити про завдану шкоду, проте жертву можуть занадто залякати.

Відстороненість стає проблемою

Уникнення живого спілкування через можливість підтримувати зв’язок з родиною та друзями у соцмережах та месенджерах це не завжди позитив.

Давай зробимо селфі?

Соціальні мережі також можуть зруйнувати стосунки, оскільки люди можуть заздрити або ревнувати, що їх друга половинка чи друг обмінюється повідомленнями з іншими людьми. За інших обставин, люди зациклюються на красивих фото та розповідях у соцмережах і не помічають, як руйнують усе навколо.

Час зупинився

Це також може бути марно витраченим часом, оскільки люди можуть зайти на свою сторінку у соцмережі, щоб перевірити щось і проскролити усю новинну стрічку, передивитися усі сторіс, створити свої та поспілкуватися у коментарях. Як результат, не роблячи нічого корисного зі своїм життям, ти витратив безліч часу на соцмережі.

Хоч головні герої нового мультсеріалу «Чортовийки» і діти ХХІ століття, проте вони не обмежують себе лише спілкуванням у соцмережах і завжди знаходять халепу на свою голову. Тому за ними цікаво слідкувати, адже є певна інтрига… А що далі? Ти зможеш побачити уже цієї неділі о 23:30 на НЛО TV.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь