search button

Бути лідером думок тепер вчать в університеті

В італійському онлайн-університеті eCampus створили трирічну програму вищої освіти для інфлюенсерів

В італійському онлайн-університеті eCampus створили трирічну програму вищої освіти для інфлюенсерів.

«Багато людей не знає, що бути інфлюенсером і працювати з інфлюенсер-маркетингом і персональним брендингом не одне й теж», – зазначає Мауріціо Паскетті, керівник з маркетингу eCampus.

Майбутні лідери думок вивчатимуть психологію моди, семіотику, філософію мови, історію телебачення, міжкультурні комунікації й інформаційні технології. Фахівці eCampus хочуть заповнити прогалини в освіті і допомогти студентам отримати необхідні технічні навички для освоєння професії сучасності.

Також курс передбачає стипендію для студентів. Відомий футболіст Кріштіану Роналду, який бере участь у новій рекламній кампанії навчального закладу, фінансує 36 стипендій студентів, зазначає Bloomberg.

 

Нашому комерційному училищу у новому серіалі «Прєподи» далеко до таких нововведень. Попри це, директорка «КУКУ» намагається зробити навчальний заклад одним із найкращих, як для студентів, так і вчителів. Чи вийде в Оксани Валеріївни Ковдри втілити свої мрії у життя і не обмежитись ремонтом у кабінеті директора? Дивись скоро на НЛО TV .

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь