search button

Створили перший у світі килим від самотності

Художниця з Лос-Анджелеса Люсі Макрей створила килим, який врятує від самотності своїми міцними обіймами. Проте він більше схожий на камеру для тортур.

Художниця з Лос-Анджелеса Люсі Макрей створила килим, який врятує від самотності своїми міцними обіймами. Проте він більше схожий на камеру для тортур.

Килим має назву Compression Carpet – це машина, яка пропонує своєму користувачеві обійми для усього тіла. Для цього потрібно просто лягти всередину. Інша людина повертає ручку, через що прилад повільно огортатиме тебе подушками. Проте ми б не радили довіряти запуск машини незнайомцеві, адже лише він може контролювати «силу» обіймів.

Художниця Люсі Макрей своїм інноваційним приладом прагне привернути увагу до тактильної кризи сучасного суспільства. Чи стане механічний дотик вирішенням проблеми недостачі фізичного контакту з іншими людьми?

Винахід презентували на виставці Festival of the Impossible, що досліджує майбутнє стосунків людей і машин. Ось коментар добровольця, який спробувала на собі механічні обійми: «Протягом перших хвилин відчуваєш страх перед замкнутим простором, але згодом він розсіюється».

У майбутньому художниця Люсі Макрей планує поліпшити винахід, додавши аудіо- та відео супровід.

А що вигадали наші розбишаки із мультсеріалу «Чортовийки»? Дізнайся уже цими вихідними на НЛО TV. Заряд порції креативу та гарного настрою гарантований 26-го жовтня о 23:30. Не проґав!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь