search button

3 персонажі, яких може зіграти Крістіан Бейл в «Тор: Кохання та грім»

Крістіан Бейл веде переговори, щоб зіграти роль у перезавантаженій версії фільму про Тора. Його акторські здібності та багатогранна натура обов’язково прикрасить майбутню стрічку, але роль, яку він хоче отримати, поки нерозкрита. Тому ось три персонажі Marvel, які, ми сподіваємось, він може зіграти.

Актор Крістіан Бейл веде переговори, щоб зіграти роль у перезавантаженій версії фільму про Тора. Його акторські здібності та багатогранна натура обов’язково прикрасить майбутню стрічку, але роль, яку він хоче отримати, поки нерозкрита. Тому ось три персонажі Marvel, які, ми сподіваємось, він може зіграти.

Бета Рей Білл

Один із найпопулярніших персонажів серед фанатів може приєднатись до кіновсесвіту Marvel. Воїн неймовірно сильний у коміксах і отримує свій молот після дуелі з Тором. Бета Рей Білл у «Тор: Кохання і грім» – це те, що багато хто хоче побачити. Крістіан Бейл приніс би своєму персонажу потужний голос і міг легко стати навпроти більш комічного Тора. Хоча ця роль, ймовірно, означає, що Бейла фізично ми не побачимо у фільмі.

Бальдер Хоробрий

Якщо поглянути на родовідне дерево Тора, Крістіан Бейл міг би бути його напівбратом Бальдером Хоробрим. Оскільки франшиза завжди була сповнена динаміки через стосунки Тор і Локі, Бальдер міг стати заміною Бога Лиха. Думка про Гемсворта та Бейла, що грають братів, які або зустрічаються вперше, або не бачились довгі роки, створила б блискуче поєднання.

Арес

Віддаляючись від Асгардівської лінії, актор Крістіан Бейл міг би грати іншого Бога в «Тор: Кохання і грім», наприклад, Ареса – Бога Війни. Олімпійський боєць і колишній Месник міг би приєднатись до четвертого фільму про Тора, як ворог чи союзник. Бейл відомий своїми перетвореннями заради ролей, тому він міг би зробити це знову, щоб відповідати мужній статурі Ареса, як на сторінках коміксів.

Це лише кілька пропозицій щодо того, кого Крістіан Бейл міг би зіграти в «Тор: Кохання і грім», проте існує багато інших захоплюючих можливостей. А як ти вважаєш, яка роль підходить актору найбільше? Ділись у коментарях.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь