search button

Хоакін Фенікс став лікарем у новій короткометражці

Оскароносний актор Хоакін Фенікс з’явився у новій короткометражній стрічці в образі лікаря. Фільм «Guardians of Life» (Хранителі життя), присвячений проблемам лісових пожеж і кліматичних змін. Створений проєкт активістською природоохоронною організацією «Extinction Rebellion» і фондом «Amazon Watch», який займається захистом тропічних лісів.

Оскароносний актор Хоакін Фенікс з’явився у новій короткометражній стрічці в образі лікаря. Фільм «Guardians of Life» (Хранителі життя), присвячений проблемам лісових пожеж і кліматичних змін. Створений проєкт активістською природоохоронною організацією «Extinction Rebellion» і фондом «Amazon Watch», який займається захистом тропічних лісів. Хоакін Фенікс є членом обох цих організацій.

«Люди не розуміють, що є час, коли ми вже зараз вносимо зміни у своє споживання. Ми не можемо чекати, коли уряди вирішать за нас ці проблеми. Ми несемо особисту відповідальність за те, що відбувається тут і зараз»

По проєкту також долучились Розаріо Доусон, Уна Чаплін, Меттью Модайн, музикантом Альберт Гаммонд, який грає одного з лікарів, що рятує життя дівчини. Кінцівка трихвилинного ролика показує, що насправді зіркові лікарі боролися за життя Землі.

«Я зробив це для підвищення обізнаності про вплив м'ясо-молочної промисловості на зміну клімату. Ми чітко бачимо негативні наслідки цих дій у всьому світі, але продовжуємо сподіватись, що усе зроблять за нас», – зазначив актор Хоакін Фенікс.

Гейл Бредбрук, співзасновник організації «Extinction Rebellion», заявив, що короткометражка демонструє, як Голлівуд використовує свій вплив, щоб привернути увагу суспільства до екологічної проблеми.

Актор Фоакін Хенікс, який нещодавно отримав «Оскар», як найкращий актор, неодноразово виступав з закликом свідомого споживання. Також він вплинув на організаторів цьогорічної церемонії, тому вони змінили меню для гостей. Чим це обернулось? Читай за посиланням.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь