search button

5 найсмішніших епізодів ситкому «Куратори»

Ситком «Куратори» на НЛО TV наробив багато галасу, адже хто не любить серіали про студентів, смачно приправленні влучними жартами, які добре знайомі кожному. Ми вирішили пригадати найсмішніші епізоди першого сезону.

Ситком «Куратори» на НЛО TV наробив багато галасу, адже хто не любить серіали про студентів, смачно приправленні влучними жартами, які добре знайомі кожному. Ми вирішили пригадати найсмішніші епізоди першого сезону.

2 серія

Епізод дуже жвавий, адже куратори Тім (Женя Янович) і Богдан (Олег Маслюк) вигадують для першокурсників челенджі, які вони мають виконати, щоб стати повноправними членами студентського братства. Чи вдасться Обі (Мартін Філдман) та Джаганнат (Сандро Матеуш) написати на лисині декана «Лох», а Тамарі (Серіне Сіаносян) і Емілії (Анастасія Король) викрасти бюстгальтер коменди та надіти його на скелет?

 

11 серія

Усе пішло не за планом у провальної ідеї Тіма підлаштувати побачення Емілії зі справжнім задротом. Тоді як Вікторія Романівна зачекалася від кураторів випуск наукового журналу. Під який медичний реп Обі виплутуватимуться головні герої? Дивись нижче.

 

13 серія

Як відсвяткувати, щось не знаю, що? Дадуть пораду головні герої ситкому «Куратори» у 13 серії першого сезону. Навіщо під час гулянки Джа викрав фікус, а Обі набив татуювання? Дізнайся із найсмішнішого епізоду серіалу.

 

30 серія

Ох, що було у цій серії… Справжній вибух, коли Джа привів знайомити із друзями свою нову дівчину, а вона виявилась колишньою Тіма. Пригадай усе, переглянувши епізод нижче.

 

32 серія

Ми не могли пропустити останню серію першого сезону «Кураторів». Вона майже ідеальна, адже Тіму вдається підкорити Емілію і він освідчується їй у коханні. Тамара та Обі починають зустрічатись. А Богдана запрошують на навчання в Америці. Чи може бути все так солодко у студентському житті?

А яка серія з першого сезону «Кураторів» найбільше сподобалась тобі? Не соромся, пиши у коментарях свій варіант.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь