search button

Ірина Хоменко розповіла, як зберегти романтику у шлюбі

Ірина Хоменко акторка гумористичного шоу на НЛО TV «Мамахохотала» щаслива жінка, матуся та дружина. Цього року вона з чоловіком Богданом відсвяткували 12 років подружнього життя. Рецепт збереження романтики у стосунках в Ірини Хоменко простий, але дієвий.

Ірина Хоменко акторка гумористичного шоу на НЛО TV «Мамахохотала» щаслива жінка, матуся та дружина. Цього року вона з чоловіком Богданом відсвяткували 12 років подружнього життя. За цей час, зізнається Ірина, було багато щасливих моментів та труднощів, але це лише зміцнило пару.

«Я почала зустрічатися зі своїм чоловіком, коли мені було 17 років. У мене був юнацький максималізм, і він мене часто «підколював», але ми знаходили компроміс. Іноді потрібно поступатися один одному, переосмислювати слова, дивитися на проблему з різних сторін, щоб зрозуміти, чому він так вчинив».

У повсякденному житті пара користується списком, де розписує усі справи на тиждень та розподіляє обов’язки. Дедлайн і редлайн не нові слова для Ірини і її чоловіка, адже бувають різні ситуації, тоді хтось «підстраховує» іншого. Акторка студії «Мамахохотала» переконана, що їх щасливі відносини залежать у першу чергу від гармонії, яку пара намагається уберегти.

Рецепт збереження романтики у стосунках в Ірини Хоменко простий, але дієвий:

«Потрібно бути егоїстами, як би багато ви не працювали. Хоча б на вікенд летіть або їдьте кудись зі своєю коханою людиною, щоб просто побути разом!»

Повне інтерв’ю акторки студії «Мамахохотала» читай за посиланням.

Не проґав новий випуск «Мамахохотала» на НЛО TV! Актори студії знають, як розкачати твій настрій та зарадити позитивом на увесь наступний тиждень. Вмикай НЛО TV у вихідні о 14:00 та смійся досхочу із «Мамахохотала».

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь