search button

Улюблені фільми та серіали тепер в Zoom

Сучасні проблеми потребують сучасних рішень

Сучасні проблеми потребують сучасних рішень. Саме так подумали маркетологи телеканалів та кінокомпаній і перейшли під час карантину у популярний додаток для відеоконференцій Zoom.

Зараз багато людей працюють вдома, через пандемію коронавірусу, а робочі конференції можна проводити, не вилазячи з ліжка. Щоб на фоні не було видно, як дитина розмальовує шпалери чи безлад у квартирі, ти можеш застосовувати різні фонові зображення.

Студія Pixar пропонує тобі працювати у студії із мультфільму «Думки навиворіт» або в улюбленій кімнаті з «Історії іграшок».

Телеканал CBS також не відстає і створив атмосферні фонові зображення, які відтворюють робоче місце спецагентів серіалу «Морська поліція: полювання на вбивць».

Серіал «Дитинство Шелдон», що є спін-оффом культового шоу «Теорія великого вибуху», також має свої унікальні фони. Тепер ти можеш говорити з керівництвом зі спальні вундеркінда.

Також ти можеш стати Томом Крузом або Еммі Блант, адже серед фонових заставок у Zoom є «Найкращий стрілець: Маверік» і «Тихе місце».

Якщо тобі важко вдається працювати вдома, Губка Боб та його відданий товариш Патріка можуть спостерігати за твоєю продуктивністю.

А який фон під час відеоконференції використовуєш ти? Ділись у коментарях.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь