search button

3 причини подивитись «Дефективи 3» на НЛО TV

«Дефективи» – це пігулка від усього негативу

На НЛО TV сьогодні о 17:00 стартує новий третій сезон ситкому «Дефективи», де хлопці з району, Цезар та Тайсон, допомагають розплутувати кумедні й не дуже справи. На допомогу їм завжди приходять мольфарка Адель та айтішнік Валєра. Порція позитиву та неочікуваних сюжетних поворотів уже з першої серії гарантована. Також головні актори Фелікс Аброскін, який втілив на екрані Цезаря, та Дмитро Соловйов, що грає Тайсона, поділилися трьома причинами, чому тобі потрібно сьогодні подивитись новий сезон шоу «Дефективи» на НЛО TV.

По-перше, новий сезон не виключає крутості попередніх, але буде особливим. Це нам обіцяють актори ситкому:

«З кожним сезоном команда, що бере участь у виробництві, стає досвідченішою, і дружнішою, а це позначається на якості», – зазначив актор театру та кіно Фелікс Аброскін.

По-друге, режисер серіалу «Дефективи» Олександр Богданенко дає можливість акторам імпровізувати, тому деякі кадри набувають нових фарб.

«Саша Богданенко – режисер, який вітає імпровізацію, якщо вона доречна. Часом він не говорить «стоп» до останнього, навіть коли сцена дограна і вже йде двохвилинна імпровізація. Такі моменти дуже цінні. Дуже часто вдала імпровізація йде у робочий матеріал», – зазначив актор Дмитро Соловйов.

По-третє, новий сезон «Дефективів» – це пігулка від усього негативу.

«Цезар, Тайсон, Валєра та Адель просто не можуть вести тихе і розмірене життя, з ними завжди відбудеться якась жесть, і це завжди дуже весело», – відмітив Фелікс.

«Новий сезон буде наповнений високою щільністю гумору, несподіваними поворотами подій і, як я вже сказав, – це буде особливий сезон», – заінтригував Дмитро.

Не проґав прем’єру нового сезону «Дефективів», сьогодні на НЛО TV! Вмикайся разом з нами о 17:00 та розкачай свій настрій на повну з улюбленими персонажами ситкому.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь