search button

Як персонажі ситкому «Дефективи» впливають на акторів?

Переносити образи персонажів у реальне життя не варто

На НЛО TV вже стартували захопливі американські серіали «Касл» та «Новобранець», але усі чекали на продовження ситкому про Тайсона та Цезаря. Прем'єра комедійного серіалу уже стартувала, і ти можеш поринути у шалені пригоди разом з улюбленими персонажами «Дефективів» у бідні о 17:00. Проте, як живеться акторам, які втілили на екрані того чи іншого персонажа? Чи не заважає образ у розвитку подальшої кар'єри та повсякденному житті?

На думку головних героїв серіалу «Дефективи», переносити образи персонажів у реальне життя не варто, однак, інколи, це досить хороша ідея, поглянути на ситуацію очима Тайсона або Цезаря.

«Вкрай рідко. Тільки якщо хтось на вулиці або у прямому ефірі в Instagram дуже просить сказати щось, як Тайсон. Образи в кіно і життя варто розділяти – інакше можна збожеволіти!», – переконаний Дмитро Соловйов.

«Кожна роль, кожен образ, залишає на тобі відбиток. Я – це Цезар, Цезар – це Я. Тому ми змушені співіснувати поза знімальним майданчиком. Мене такий симбіоз влаштовує, не знаю, як його. Деякі життєві проблеми я можу почати сприймати через призму характеру Цезаря і жити легшає», – зізнається актор Фелікс Аброскін.

Проте персонажі як і актори старішають та здобувають життєвий досвіт, який допомагає їм розплутувати складні завдання, а нам отримувати заряд позитивних емоцій під час перегляду нового епізоду шоу. Як же змінились головні персонажі «Дефективів» у третьому сезоні?

«Зміни тільки в обставинах, в які потрапляють наші герої. Якщо говорити про зміни в образах, то так, ми постаріли. З першого сезону «СишишШоу» пройшло 6 років, саме тоді вперше з'явилися наші герої, які пізніше отримали спін-офф», – зазначив Дмитро Соловйов.

Вмикай НЛО TV у будні о 17:00 та дивись своє улюблене шоу «Дефективи»! Як тобі перші серії третього сезону ситкому? Ділись враженнями у коментарях.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь