search button

Як актори гумористичного шоу «Мамахохотала» готуються до Великодня

Выдповыдають близнюки-коміки Ігоря та Олексія Рева

На носі святкування Великодня, але через пандемію звичні приготування зазнали змін. Потрібно організувати святкування у самоізоляції, замість дружніх посиденьок на природі з шашликами. Як до Великодня готуються актори гумористичного шоу «Мамахохотала»? Ми запитали у близнюків-коміків Ігоря та Олексія Реви.

Як плануєте святкувати Великдень в умовах карантину?

Олексій: У мене вже є досвід святкування вдома. Мій День народження припав на карантин. Великдень проведемо вдома, в самоізоляції.

Ігор: В церкву не підемо, буду святкувати вдома із сім'ю. Але пасочки зробимо і зранку яйцями будемо битися.

INSTAGRAM (@gosha_reva)

 

Чи допомагаєте своїм дружинам у приготуваннях?

Ігор: Не завжди. Вірніше, інколи. Я себе адекватно оцінює. Можу шашлик зробити, або омлет. Пельмені зварити! Це запросто! А от все, що стосується тіста – я повний профан! В цей час з сином буду сидіти.

Олексій: Все, що попросить. Благо, просить вона небагато, бо готую я так собі.

Розкажіть свій найяскравіший спогад з дитинства, який пов’язаний зі святкуванням Великодня.

Олексій: Великдень – це «день бабака». Кожен раз було все за планом: їдемо до церкви, повертаючись ми з братом і дідусем жаримо шашлик, а мама з бабусею накривають на стіл. Поїли, побалакали, посміялись… Тому, щось одне виділити складно.

Ігор: Коли я у всієї сім’ї виграв у «яєчний батл». Мені було, мабуть, років 10. Також, коли вперше спробував тещину пасочку. Нереально смачна! Це пасха із сиру.

INSTAGRAM (@aleksey_reva)

 

Під час приготування до Великодня вмикай НЛО TV та заряджайся позитивом разом з гумористичним шоу «Мамахохотала». Цікаві та кумедні мініатюри, скетчі та інші гумористичні форми на новий лад, допоможуть тобі зарядити позитивом рутинні справи.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь