search button

На НЛО TV стартують телеуроки для третьокласників

Щовівторка та четверга з 09:00 на НЛО TV будуть відеоуроки з математики, української мови, науки та мистецтва, а також – руханка.

Телеканал НЛО TV, що входить до медіахолдингу «Медіа Група Україна», слідом за Індиго TV підключається до програми «Всеукраїнська школа online». З 5-го травня на телеканалі НЛО TV починається трансляція уроків для учнів третіх класів.

Щовівторка та четверга з 09:00 на НЛО TV будуть відеоуроки з математики, української мови, науки та мистецтва, а також – руханка. Кожен урок триває 15 хвилин.

«Наш Індиго TV долучився до урядового проєкту «Всеукраїнська школа online» з уроками для восьмикласників з самого початку. Тому логічно, що ми вирішили підтримати й ініціативу для молодших класів. На НЛО TV уроки для третьокласників впишуться максимально органічно, оскільки в ранковій програмі – мультфільми- улюбленці нашої більш юної аудиторії та їхніх батьків», – директор телеканалів НЛО TV та Індиго TV Іван Букрєєв.

Розклад телеуроків на телеканалі НЛО TV на найближчий тиждень:

Вівторок, 5 травня

Руханка

Мова

Руханка

Математика

Руханка

Мистецтво

Мультфільм

Четвер, 7 травня

Руханка

Мова

Руханка

Математика

Руханка

Наука

Мультфільм

Нагадаємо, що в межах проєкту «Всеукраїнська школа online» 40 педагогів з Києва на час карантину стали вчителями для всієї України. Телеуроки для 5-класників транслюють канали «Плюс Плюс» та «112 Україна», 6-класників – Zoom та News One, 7-класників – ZIK, 8-класників – Індиго TV та УНІАН, 9-класників – «Рада» та «UA: Культура», 10-класників – «UA: Перший», 11-класників – М1.

Проєкт «Всеукраїнська школа online» на прохання батьків і педагогів з 28 квітня розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4-х класів. Програма розрахована на п’ять тижнів.

Залишаймося вдома, #вчимосьвдома!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь