search button

Порожня кімната – перший фільм від українця написаний нейромережею

Український програміст та автор блогу «Towards Data Science» Володимир Алексєєв створив двохвилинний фільм за допомогою нейромережі. Спочатку ініціатор за допомогою спеціальної програми згенерував декілька сюжетних ліній, а потім нейромережа підібрала акторів, озвучила їх репліки та написала музику. Автор ідеї лише змонтував матеріал та підкоригував озвучку. Дивись, що з цього вийшло, нижче.

Empty Room (2020) from Merzmensch on Vimeo.

На створення картини Володимира надихнула короткометражна стрічка «Sunspring» – це експериментальний науково-фантастичний фільм 2016 року, повністю написаний ботом штучного інтелекту за допомогою нейронних мереж.

Для свого ж фільму розробник знайшов більш просунутого помічника – нейромережу GPT-2 від компанії Open AI. Із запропонованих варіантів автор вибрав той, який нагадав йому творчість кінорежисера Девіда Лінча та письменника Семюела Бекета.

Надихнути на неймовірні винаходи тебе може програма «Оттак Мастак» на НЛО TV. Її ведучий, майстер на усі руки Серж Куніцин, щодня о 06:00 надихає тисячі глядачів створювати щось неймовірне власноруч. Спробуй і ти!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь