search button

Дивись, як виглядатимуть театри після карантину

Берлінський театр показав, як пандемія вплинула театри. Тепер не буде антрактів під час спектаклю, однак з’явиться відстань між кріслами. Сходити з сім’єю або друзями, компанією яка налічує більше ніж дві людини та сидіти разом, щоб обговорювати події та сюжет, тепер не вийде.

«Між 1603 і 1610 роками лондонський театр «Глобус» неодноразово закривався на місяці через бубонну чуму, і все ж цей період був одним із золотих часів театру. Я сподіваюся, що театри переживуть і цю пандемію. Бажання поділитися досвідом, сміятися разом і дихати разом – це не те, що ви можете назавжди відключити», – зазначив Томас Остермайер, художній керівник берлінського театру «Шаубюне».

Сенат Німеччини продовжує послаблювати карантинні обмеження, викликані спалахом COVID-19. У країні дозволять культурні заходи просто неба з 2-го липня, однак театри зможуть відчинити свої двері лише у вересні.

Один із найпопулярніших драматичних театрів Німеччини «Берліне ансамбль», показав, як будуть виглядати зали театрів після карантину.

INSTAGRAM (@blnensemble)

 

«Ми хочемо створити особливий досвід, який закріпиться в емоційній пам’яті людей», – зазначив художній керівник театру.

Працівники демонтували 500 місць з 700, щоб дотримуватися соціального дистанціювання у 1,5 метра. Відстань між сценою та першим рядом глядачів складатиме 3 метри. Також не будуть зачинятися двері до зали для циркуляції повітря. Глядачам дозволять виходити під час спектаклю у разі необхідності, оскільки антрактів не буде. Працівники скасували їх, щоб уникнути скупчення людей.

Заходи вплинули не лише на приміщення театрів, а й постановки. Деякі доведеться прибрати з розкладу, а інші зазнають змін. Наприклад, «Макбет» цього року відвідати не вдасться, оскільки під час постановки на сцені повинно знаходитись багато акторів та є сцени поцілунків, які змінити або видалити не можна.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь