search button

Анна Гуляєва розповіла про фінал «Дефективів» та подарунок на згадку

На НЛО TV відгримів третій сезон ситкому «Дефективи». Карантин допоміг усім шанувальникам подивитися серіал, однак закінчення було неочікуваним для багатьох фанатів. Тому ми розпитали у виконавиці ролі Тетяни, акторки Анни Гуляєвої, про зйомки та фінал серіалу «Дефективи».

Чи задоволена ти роботою над третім сезоном у серіалі «Дефективи» на НЛО TV?

Я перфекціоніст, тому завжди знаходжу щось, що могла б зробити краще. Дуже мала імовірність того, що мені усе сподобається.

Розкажи про кумедні випадки на знімальному майданчику

Кожен день на знімальному майданчику «Дефективів» був веселим. Команда, яка працювала над серіалом, одна із найвеселіших, найдружніших і найрідніших з тих, з ким мені поки що доводилося працювати. Що не фраза, то жарт. На майданчику ми постійно сміялися. Кумедних моментів було так багато, що окремі випадки виділити важко.

INSTAGRAM (@annahuliaieva)

 

Чи взяла ти щось на згадку про зйомки третього сезону ситкому?

Так! Я викупила штани у костюмерів. Вони мені дуже сподобались.

Як підтримуєш зв'язок з колегами по знімальному майданчику?

Зараз світ живе онлайн. Соціальні мережі допомагають тримати зв’язок з колегами.

Чи подобається тобі дивитися на себе у кадрі?

Дивитися на себе у кадрі не люблю. Тому серіали та фільми зі своєю участю, волію не дивитися. Як я вже казала, я перфекціоніст, і неодмінно буду шукати недоліки у своїй роботі.

INSTAGRAM (@annahuliaieva)

 

Як ти вчиш свої репліки? Є метод, який ти використовуєш?

Репліки вчу дуже швидко. Мені достатньо 2-3 рази прочитати сцену, і я вже знаю текст. Мені дуже допомагає емоційна пам’ять. Тому, якийсь метод не використовую і сценарій під подушку не кладу.

Чи задоволена ти фіналом 3-го сезону ситкому «Дефективи»?

Такий поворот подій був неочікуваний для всіх, особливо для шанувальників ситкому. Однак, як на мене, то я обожнюю несподівані фінали.

Ділися враженнями від фіналу 3-го сезону ситкому «Дефективи» у коментарях.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь