search button

Усе погано: Що таке ретроградний Меркурій?

Чи пояснюєш ти свої невдачі, чи відсутність бажання працювати, ретроградним Меркурієм? Зізнавайся, бо зараз це зовсім не соромно. Ми теж інколи застосовуємо цей новомодний спосіб для опису своїх невдач. Однак, що таке ретроградний Меркурій, і чи дійсно він може впливати на людей? Нумо розбиратись.

Ретроградний Меркурій – це…

Планета, яка підступає найближче до Сонця три рази на рік та починає рухатися у зворотній бік. Саме у цей момент у нас теж усе йде шкереберть. Однак планети Сонячної системи з різною швидкістю обираються навколо Сонця, тому можуть створювати цю ілюзію. Меркурій не виняток. Він не збивається з курсу і не починає шалений маршрут в інший бік. Це може виникати з будь-якою іншою планетою. З планетою Плутон також, але чомусь ніхто її не звинувачує.

Усе буде погано?

«Я не винен, що погано працюю. Це не тому, що я дивився серіали і спав три години, просто Меркурій у ретрогради».

Це лише ще одна відмовка. Тому краще взяти себе у руки та трішки попрацювати. Однак, якщо ти віриш гороскопам і сайтам про астрологію, тоді лови свій прогноз, який допоможе тобі за будь-якого ретроградного Меркурія – бери відпустку, їдь на пляж та вмикай НЛО TV. Ми знаємо, як розкачати твій настрій за будь-якої ситуації й нам не стане на заваді ретроградний Меркурій.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь