search button

5 смаколиків з мультсеріалів, які хочеться скуштувати

Існує безліч різноманітних смаків, які приносять нам задоволення. Однак, поза нашим світом, є смаколики, які ми ніколи не зможемо спробувати. Ці витвори кулінарного мистецтва дуже полюбляли вживати наші улюблені анімаційні герої й сприймають ці екзотичні для нас страви як належне. У цій добірці ми зібрали 5 вигаданих смаколиків, які дуже люблять їсти мультиплікаційні персонажі культових проєктів.

Тости Телепузиків

Світ мультсеріалу дитинства «Телепузики» дивний і сюрреалістичний. Однією з найбільш химерних речей, щодо існування цих істот, є їхня дієта. Вона складаються здебільшого з тостів, які вони несамовито споживають тарілка за тарілкою.

Крабова Петті

Невловима формула Крабової Петті залишилася довічною таємницею захованою на дні. Скромний гамбургер, як кажуть герої мультсеріалу, дуже смачний, а робота Губки Боба, як його кулінара – одне з найкращих досягнень головного героя шоу.

Slurm

Безалкогольний напій «Slurm» з’явився у сатиричному науково-фантастичному комедійному серіалі «Футурама» і був популярним у 31 столітті. Однак виявилось, що насправді смачний напій виробляв гігантський черв'як. Попри це, шанувальники хотіли б спробувати цей смаколик.

Пончик Гомера Сімпсона

Одне із задоволень Гомера – це глазурований пончик. Простий у своєму дизайні, звичайно ж солодкий пиріжок – це смачне частування для всіх, хто уміє насолоджуватися їжею. Він залишається об'єктом бажання Гомера протягом усіх сезонів, а їх вже чимало.

Людина-пряник

Анімаційний мультфільм «Шрек» вплинув на популяризацію людиноподібного печива, адже це була одна з чарівних страв у королівстві. І хоча персонаж Людина-пряник відігравав лише незначну роль у франшизі, він перекрасив майже кожну сцену, у якій був.

Яку страву з улюбленого фільму чи мультфільму ти хотів би спробувати? Пиши у коментарях.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь