search button

Камео Сімпсонів у новому анімаційному серіалі «Нетутешні»

Нове шоу на Hulu «Нетутешні» або «Сонячні протилежності», від співавтора «Рік та Морті» Джастіна Ройланда та Майка Мак-Махана, демонструє появу Гомера, Барта та Мардж із популярного анімаційного мультсеріалу «Сімпсони».

Сюжет нового проєкту «Нетутешні» розповідає історію прибульців, які були вимушені покинути свою рідну планету. Коли родина потрапила до сонячної системи, то сканери показали єдину сприятливу планету для життя. Вони не здогадувалися, що будуть серед усіх такими протилежними та чужими.

У фіналі 1-го сезону головні герої мультсеріалу «Сонячні протилежності» намагаються виправити історію та вступають у баскетбольну битву з Монстрами, як у фільмі «Космічний джем» (1996) від студії Warner Bros. Сімпсони ж допомогли їм здобути перемогу над противником.

Автор анімаційного серіалу Джастін Ройланд раніше зазначав, що шоу «Нетутешніх» та «Рік і Морті» існують в одному мультиплікаційному всесвіті. Однак автори «Сонячних протилежностей» змогли знайти можливість поєднати два зовсім різних мультсеріали. Як? Обидва проєкти знаходяться під парасолькою Disney. Можливо незабаром ми побачимо у гостях у Гомера Сімпсона сімейку «Нетутешніх»…

Для того, що б не пропустити цей момент, вмикай НЛО TV щодня о 9:40 та дивись нові епізоди популярного шоу. Родина Сімпсонів знає, як зарядити тебе позитивом на цілий день.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь