search button

Джордж Мартін обіцяє у 2021 році завершити серію своїх культових романів

Творець «Гра престолів» Джордж Мартін поділився із шанувальниками своїм прогресом у роботі над довгоочікуваною шостою книгою серії «Пісня льоду й полум’я». Роман «Вітри зими» найімовірніше вийде наступного року, попри обіцянку автора випустити його влітку 2020-го року.

Відомий американський письменник раніше повідомляв, що самоізоляція сприяє його роботі над новою книгою серії «Пісня льоду й полум’я». Минулого року Джордж Мартін зазначав, що планує завершити роман «Вітри зими» влітку цього року та скаржився, що не може писати швидко.

«У далекому 1999 році, коли я був глибоко занурений в написання «Буря мечів», я писав в середньому близько 150 сторінок рукопису щомісяця. Боюся, я ніколи більше не повернуся до цього темпу».

Найімовірніше з цієї причини 71-річний письменник відклав презентацію книги на наступний рік. У своєму зверненні до шанувальників він розповів, що написав кілька розділів майбутнього роману. Однак він натякнув, що «Вітри зими», може перевершити за обсягами попередні книги із серії.

«У мене є погані дні, які мене збивають, і добрі дні, які надихають мене, але в цілому я задоволений тим, як ідуть справи».

Джордж Мартін також наголосив, що активно йде робота над приквелом серіалу «Гра престолів» «Дім Драконів», попри вимушені заходи безпеки через пандемію.

Бестселер «Пісня льоду й полум’я» був екранізований HBO. Хоча сюжетна лінія «Гра престолів» завершилася рік тому, фанати чекають виходу нової книги Джорджа Мартіна.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь