search button

5 найкращих серіалів першої половини 2020-го року

BBC оприлюднив список найкращих серіалів першої половини 2020-го року. Серед 15 шоу багато новинок, які ти міг пропустити. Дивись першу п’ятірку лідерів.

Я можу знищити тебе (I May Destroy You)

Серіал від BBC One та HBO очолює рейтинг найкращих телевізійних проєктів 2020-го року. Шоу розповідає історію успішної письменниці Арабелли, яка працює над продовженням свого бестселера. Її життя змінюється, після прикрого інциденту, але саме це стимулює її завершити роботу над книгою.

 

Нормальні люди (Normal People)

Цей серіал заснований на однойменному романі ірландської письменниці Саллі Руні. Шоу слідкує за парою підлітків, які проходять важкий шлях становлення та пізнання один одного.

 

Вікторина (Quiz)

Дивився передачу «Хто хоче стати мільйонером»? Новий мінісеріал знову перенесе тебе у її студію та розповість про Чарльза Інгрема, учасник шоу, що виграв головний приз. Однак не за допомогою свого розуму.

 

Місіс Америка (Mrs America)

Цей драматичний мінісеріал, заснований на реальних подіях, який розповідає про активістку консервативної партії США, що намагається розгорнути антифеміністичний рух. Головну роль у шоу виконала оскароносна Кейт Бланшетт. Це її теледебют.

 

Неортодоксальна (Unorthodox)

Серіал ґрунтується на автобіографії Дебори Фельдман та розповідає про 19-річна авторка, що тікає від влаштованого шлюбу. Вона переїжджає до Берліна, де живе її відсторонена мати, але її чоловік, який дізнається, що вона вагітна, намагається її відшукати.

 

З повним списком ти можеш ознайомитись, натиснувши на посилання.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь