search button

Ділан О’Браєн забрав джип Стайлза після завершення серіалу «Вовченя»

Нещодавно актори популярного молодіжного серіалу «Вовченя» об'єдналися у прямому ефіри, аби згадати про різні моменти під час роботи над шоу. Зокрема, головні актори розповіли, що поцупили зі знімального майданчика, так би мовити, на згадку.

Актор Тайлер Поузі, який зіграв головного персонажа серіалу «Вовченя» Скота Маккола, успадкував карту вигаданого містечка. Шеллі Хенніг продемонструвала ікла Хейл, які акторка досі інколи одягає. Актор Лінден Ешбі, який зіграв у серіалі «Вовченя» шерифа та батька Стайлза, досі має свою форму та поліцейський значок. Однак дійсно визначну пам’ятку про шоу отримав актор Ділан О’Браєн.

«У мене є джип. Для мене було важливо забрати його. Кожен, хто мене знає, розуміє, що моє серце залишилося на знімальному майданчику проєкту. Також мені ніхто не заважав. Тому я забрав на згадку джип Стайлза», – зазначив актор під час відеоконференції.

Також Ділан О'Браєн зізнався, що він забрав ряд сорочок із шафи свого персонажа. Зокрема, сорочка, яку ти побачиш на ньому у відео, також з гардероба Стайлса.

Молодіжний містико-драматичний серіал «Вовченя», знятий за мотивами однойменного фільму 1985 року, та розповідає про Скотта Маккола. Одного разу 16-річний підліток опиняється у лісі разом зі своїм найкращим другом Стайлзом. Хлопці намагаються розгадати загадку, однак несподівано на Скота нападає величезний звір. Незабаром хлопець помічає дивні зміни у собі. Він перетворюється.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь