search button

Ідеальні люди: Чи можливо змінити свого партнера?

У нашій голові з самого початку існує ідеальний супутник по життю. Однак у реальності він може мати риси та звички, які нам не подобаються. Як змінити їх? Подумай, чи вдалося тобі змінити звичку, від якої ти намагався позбутися. Успішно? Навряд чи. Однак вихід є! Він полягає в усвідомленні та прийняті дивацтва другої половини, як вже стала частиною твого життя.

Звичайно, сказати легше, ніж зробити. Автор блогу «Мистецтво можливості» (The Art of Manliness) Бретт Маккей провів експеримент у власній родині. Його дружині Кейт спізнюється завжди та всюди. Їй подобається намагатися обігнати час, і вона відчуває при цьому приплив адреналіну. Натомість Бретт пунктуальний, тому ця звичка дружини дратує його. Однак він знайшов позитив у негативі. Непунктуальність Кейт зумовлена тією ж її стороною особистості, яка прагне до пригод і додає в їхнє життя веселощів. Він прийняв обидві сторони однієї медалі.

Це не означає, що ти повинен повністю приймати всі недоліки близьких та дорогих тобі людей. Іноді звички не пов’язані з позитивом і можуть нести більше шкоди. Однак навіть у цьому випадку, потрібно бути відкритим для компромісу, якщо ти зацікавлений у збереженні стосунків і готовий попрацювати над ними.

Коли партнери спокійно обговорять усі «за» та «проти», атмосфера навколо може змінитися. Варто лише уникати критики у бік коханої людини та намагатися поставити себе на її місце. Однак найголовнішим є той факт, що не потрібно обманювати самого себе і хоча б спробувати прийняти людину, яка сидить навпроти.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь