search button

5 корисних вправ для тіла та мозку влітку

Вже промайнула половина такого довгоочікуваного літа. Спочатку ми будували плани, потім їх скасовували, а зараз не можемо налаштуватись на хвилю продуктивності. Сил вистачає лише на роботу та соцмережі. Ми зібрали 5 корисних звичок, які повернуть тебе у продуктивне русло та зроблять кінець літа незабутнім.

Заняття спортом

Це правильний заряд, який зможе розбудити тебе після зимової сплячки, а точніше карантину. Заняття спортом не лише корисні для м’язів, а й для мозку. Також це може допомогти тобі скинути пару зайвих кілограмів, які з’явилися після карантинних буднів.

Медитації

Що дадуть 20 хвилин медитації? По-перше, медитації навчить тебе контролювати власні емоції. По-друге, тобі стане легше розставляти пріоритети у житті. По-третє, ти спокійніше будеш ставитися до проблем і останнє – гармонія із собою. Медитація – своєрідна батарейка для мозку.

Здорове харчування

Літо – найкращий час, щоб почати харчуватися корисно. Є більше часу для того, щоб приготувати обід, а не перекушувати чимось солоденьким та некорисним. Також ця пора багата на різноманітні свіжі фрукти та овочі, які збагатять твій організм потрібними вітамінами.

Читання

Вироби під час відпустки звичку читати в день, хоча б по сторінці однієї із книг, які припадали пилом на полиці або у твоїй електронній бібліотеці. Книга – це найліпший антидепресант, що збагачує твій кругозір.

Спробуй щось нове

Розкрий свою багатогранність. Улітку під час відпусти чи на вихідних ти можеш з головою поринути у галузь, з якою раніше не стикався. Розширити власне бачення світу можна за допомогою різноманітних онлайн та офлайн курсів, лекцій, вокршопів тощо. Найголовніше побороти свою лінь.

Після продуктивного літнього дня, вмикай НЛО TV та розслабляйся разом з улюбленими українськими та закордонними серіалами.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь