search button

Дейв Франко зіграє репера Vanilla Ice у новому фільмі

Актор Дейв Франко, відомий за ролями у франшизах «Сусіди» та «Ілюзія обману», підтвердив, що його наступна роль пов’язана з репером Vanilla Ice. Майбутня біографія розкаже про хіт «Ice Ice Baby», що став першим реп-синглом, який очолив чарт Billboard.

«Люди очікують, що ми зробимо комедію, де знову насміхатимемося. Однак тон фільму буде схожий на художню катастрофу»,зазначив Дейв Франку у коментарі виданню Insider.

Дейва Франко затверджено на роль Vanilla Ice у майбутньому біографічному фільмі «To the Extreme», що названий на честь дебютного альбому репера. Франко заявив, що вже порадився з виконавцем щодо ролі.

«Роб – такий милий і розумний хлопець. Він допоміг нам у процесі доопрацювання, визначення основних акцентів і додав інформацію, яка невідома громадськості».

Робота над стрічкою «To the Extreme» була розкрита через повідомлення про кастинг у січні 2019-го року, однак виробництво ще не розпочалось. Нині Дейв Франко заявив, що режисером виступить його брат та актор Джеймс Франко. Біографія буде створена за мотивами стрічки «Кімнати» Томмі Вайзо, яку критики назвали «одним з найгірших фільмів, які коли-небудь були зняті», однак він отримав статус культового.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь