search button

Голлі Марі Комбс та Роуз Макгавен возз’єдналися

46-річна Роуз Макгавен подарувала шанувальницям серіалу «Усі жінки відьми» особливе частування, коли провела на своїй сторінці в Instagram пряму трансляцію з Голлі Марі Комбс. Ефір був сповнений ностальгії, однак акторки розкрили секрет культового серіалу, та розповіли про війну між Шеннен Догерті та Аліссою Мілано.

До підключення Голлі Марі Комбс, виконавиця ролі Пейдж у популярному серіалі «Усі жінки відьми» встигла відповісти на декілька запитань від фанатів. Серед них і питання: Чи дійсно усі акторки серіалу ненавидять одна одну?

«Я майже впевнена, що так!», – швидко відповіла Роуз Макгавен.

INSTAGRAM (@rosemcgowan)

 

Відповідь акторки не була дивною, враховуючи, що війна між Аліссою Мілано та Шеннен Догерті наробила багато шуму. Хоча колеги по знімальному майданчику спочатку товаришували, Шеннен навіть була дружкою на весіллі Алісси. Ніколи не було причин для напруги, але одна теорія полягала в тому, що Догерті заздрила популярності Мілано. Інша полягала в тому, що Шеннен розчарувався в напрямку, в якому рухалося шоу. Незалежно від того, Алісса Мілано підтримала свою колегу по знімальному майданчику, коли стало відомо про рак молочної залози четвертої стадії в акторки Шеннен Догерті.

Окрім цього Роуз та Голлі виявили, що вони готові та хотіли б створити повнометражне продовження культового серіалу «Усі жінки відьми». Зірки шоу навіть дійшли згоди щодо залучення Шеннен Догерті як режисера стрічки.

Раніше про можливу екранізацію зазначала Алісса Міллано. Детальніше про це за посиланням.

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь