search button

Алісса Мілано розповіла про боротьбу з коронавірусом

Зірка культового серіалу «Усі жінки відьми» 47-річна Алісса Мілано, поділилася розповіддю про те, як заразилася коронавірусом ще у квітні, але не усвідомила, що насправді означають її симптоми, поки не отримала результатів аналізу крові з антитілами COVID-19.

«Я ніколи не була такою хворою. Все боліло. Здавалося, що слон сидить на моїх грудях. Я не могла дихати. Я не могла тримати їжу в собі. За 2 тижні я втратив 9 кілограмів. Я була розгублена, мене лихоманило», – зазначила акторка у нещодавно опублікованому пості на своїй сторінці в Instagram.

INSTAGRAM (@milano_alyssa)

 

Алісса Мілано написала, що у неї взяли два тести на COVID-19 в кінці березня, і вони були негативними. З погіршенням самопочуття акторка зробила аналіз крові. Лише тоді лікарі виявили, що вона захворіла на коронавірус.

«Я хочу, щоб ви знали, що ця хвороба – це не жарт. Я думала, що вмираю. Будь ласка, подбайте про себе. Мийте руки, носіть маску та дотримуйтесь соціальної дистанції. Я не хочу, щоб хтось почував себе так, як почувала себе я».

Нещодавно в Україні виявили 1318 нових випадків коронавірусу, свідчать дані РНБО. Це новий рекорд захворюваності. Найбільше нових випадків виявили у Львівській області (+197), а також у Києві (+180).

Бережи себе!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь