search button

Як актори шоу «Мамахохотала» тримають себе в тонусі?

Цей вересень буде сповнений позитивних і смішних моментів, адже в ефірі НЛО TV стартує новий сезон гумористичного шоу «Мамахохотала», яке знає, як розкачати твій настрій. Ще більше жартів, скетчів, мініатюр та інших гумористичних форм від улюблених акторів студії. Напередодні вони активно знімали епізоди нового сезону. Ми розпитали їх, що допомогло тримати себе в тонусі після карантину?

INSTAGRAM (@irina_khomenko)

 

Ми вже писали про відпочинок акторів студії «Мамахохотала». Він видався для більшості дивним, однак дехто й досі не дозволив собі відпустку.

«Ранкова мотивація для мене, яка тримає в тонусі, це слова: Ти ще цього року не відпочивав!», – зазначив ведучий гумористичного шоу Олексій Рева.

INSTAGRAM (@alisa_tunkevich_)

 

Натомість Аліса Тункевич намагається взяти від життя усе тут і зараз, а відпочити можна потім. Допомагає перезавантажитись акторці театру та гумористичного шоу, поїздка до моря.

«Я просто знаю, що зараз той самий момент! Відпочити можна згодом».

Щоденна рутина – це ключик для підтримки себе в тонусі та гарному настрої для Ігоря Реви.

«Хочеш змінити світ – заправ зранку ліжко. Коли починаєш день із того, за що сам себе поважаєш, день складається чудово!».

Тримає усе під контролем Ірина Хоменко. Це й не дивно, адже матусі двох діток потрібно встигнути й за малюками подивитися, і їсти приготувати, і новий епізод шоу «Мамахохотала» записати, та й про себе не забути.

INSTAGRAM (@irina_khomenko)

 

«Кожного вечора складаю план на завтра. Те, що ми маємо сьогодні, це результат наших вчорашніх дій. Також у мене є список афірмацій, які я проговорю щодня!».

Актори студії «Мамахохотала» вже повністю відновилися після карантину, зробили усі необхідні для цього маніпуляції, та готові зустрічати тебе на НЛО TV цієї осені. Не проґав прем’єру нового сезону!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь