search button

Команда Артема: Хобі акторів серіалу «Швидка»

Актори серіалу «Швидка» не лише друзі на екрані, а й в реальному житті. Вони знаходять можливість, поміж зйомками, на колег та хобі, яке приносить подвійне задоволення.

«Рибалку люблю всіх видів, адже кожна відрізняється і по-своєму дає свій азарт. Для мене рибалка – краще будь-якого відпочинку. Я не поїду на море, а краще візьму намет, крісло і гайну на чотири дні рибалити та готувати на багатті смачні страви. Колись з колегою і другом Ярославом Герусом їздили на риболовлю з ночівлею, але це дуже смішна і довга історія. Вона схожа на сюжет епізоду з життя Жорика і Гени (персонажі, яких актори грають у серіалі «Швидка»)», – пригадує актор Ілля Прокопів.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Илья Прокопив (@ilyaprokopiv)

Натомість його колега по знімальному майданчику серіалу «Швидка» Назар Кошарський, захоплюється зброєю. У актора вже є маленька колекція, яка налічує пару шпаг, шаблю, нунчаки, ножі, пістолети та навіть автомат.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Назарій Кошарський (@nazariy_kosharskiy)

«Поза роботою мене цікавить зброя. Люблю фехтувати зі знайомим на мечах або шпагах. Також пограти в страйкбол, або постріляти в тирі. До речі, нещодавно ходили з Ярославом Герусом в тир, і я вам скажу: ніщо так не розслаблює і не відволікає від непотрібних думок, як стрілянина».

Тоді як Ярослав Герус випробовує себе та своїх сусідів грою на електрогітарі.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Ярослав Герус (@jaroslav_herus)

«У вільний час підключаю гітару і граю на потіху собі та сусідам. Грати особливо не вмію, але дуже люблю. Мені неймовірно подобаються гітари, особливо – електро. Граєш найпростіший риф і образи під нього народжуються».

Дивись нові серії третього сезону серіалу «Швидка» у будні о 19:00 на НЛО TV. Команда парамедиків Артема, Жори та Гени знає, як розкачати твій настрій!

Читати більше

loader

Більше новин

Коментарі

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь